یاد قدمهای اول به خیر! 

 اولش فقط زور می زنی که بلند شی.بعد یکی که همیشه کنارته و همه ی حواسش به توئه این بارم با جون و دل و همه ی محبتش کمکت می کنه عاشقانه زیر بغلتو می گیره و تاتی تاتی یادت می ده تا کم کم خودت بتونی بلند شی و راه بری. محکم دستش رو با انگشتای کوچولوت می چسبی و فشار می دی انگار تنها چیزیه که بهت اطمینان می ده دستی که عاشقانه راهت می بره. وقتی زمانش رسید کم کم انگشتاشو دونه دونه از دستت جدا می کنه یه کوچولو دستش رو با دستت فاصله می ده و همه ی امید و حواسش به اینه که حالا خودت گام برداری.

 اولین نصفه قدمی که خودت تونستی برداری انقدر ذوق زده و هیجان زده ات می کنه که واسه خودت دست می زنی و از ته دل می خندی. ته دلت پر قهقه اس. ذوق می کنی،می خوای بازم ادامه بدی که تلپی می خوری زمین! هنوزم می خندی، بازم برا خودت دست می زنی و همه رو تو شادیت سهیم می کنی و میخوای همه بدونن تو خودت راه رفتی. بازم بلند می شی. این بار حتی به اینم فکر نمی کنی که هنوز باید دستتو بگیرن یا بری دنبال در و دیوار. فقط می خوای بلند شی و بازم راه بری. اون یکی هم یواشکی هواتو داره و از امید و  خوشحالی ای که تو دلت داری و تلاشی که می کنی خوشحاله.

First%20Step.jpg

سایت عکس:http://www.yesican.org/images

/ 7 نظر / 9 بازدید
Saeid

واقعا زيبا بود .. انقدر که تمام کلماتی که توی ذهنم بود و جمله نمی شد رو به زيبای توی جملاتت ديدم ... و خوشحالم که نوشتی و با شرحی زيبا ما را در خلوتت شريک کردی

Saeid

تصوير هم زيباست

پـرویـز

سئوال: آيا واقعا در قدمهاي بعدي و در زماني كه اين كودك ديگر بزرگ شده ، حمايت آن دست مهربان قطع مي شود ؟

حامد

سلام ديگه سر نميزنی. خوشحال ميشم دوباره بيای.

Saeid

کودک بزرگ نخواهد شد .

پانتی

وايييييييی يولی تو کی آپ کردی؟!!!!!!۱ جل الخالق يعنی من از ۲ بهمن نيومدم اينجا؟ به خدا بعيده!!حالا ولش کن.. خوبی تو پسر؟ افتخار دادي، قدم رنجه فرمودی،من دیگه ناامید شده بودم امروز خیلی سورپرایز شدم،‌خیلی خوشحال شدم خیلی زیاددددددد. این متنی هم که نوشتی خیلی بامزه و تاثیرگذار بود. ایشاللا همیشه سالم و موفق باشی.

پانتی

يولی جوننننننننن باز رفتی تا ۱۰۰۰ سال ديگه ظهور کنی؟ اين نی نيه ديگه بزرگ شد بيا آپ کن!!